Kaip Išplauti Sporto Papildų Kokteilių Plaktuvą?

Jei po treniruočių nuolat geri sporto papildų kokteilius, turbūt esi susidūręs su situaciją, kai iš karto neišplautas kokteilių plaktuvas pradeda skleisti nemalonų kvapą. Šiame straipsnyje pateiksime keletą metodų, kurie padės išplauti ir prikelti jūsų plaktuvą naujam gyvenimui.

dishwasher

Indaplovė

Žinoma, tai paprasčiausias būdas – įdėti sporto papildų plaktuvą į indaplovę. Mes patys išbandėme šitą metodą ir rezultatai buvo išties geri. Tiesa, jei gertuvė buvo palikta neplauta kelias dienas ir skleidžia stipriai nemalonų kvapą, gali prireikti 2-3 prasukimų indaplovėje.

Prieš plovimą taip pat įpilkite truputį indų ploviklio į plaktuvo vidų.

Kadangi ne visi turi indaploves, pateiksime ir paprastesnių metodų, kuriems reikės daugiau jūsų pačių pastangų. 

Kepimo soda

Kepimo soda tai baltos spalvos milteliai, kurie naudojami ne tik kepiniams, bet ir įvairiems valymo darbams. Jos pH yra labai aukštas. Būtent dėl to, kepimo soda laikoma viena geriausių ekologiškų valymo priemonių ingredientų.

Taigi ši medžiaga gali puikiai pasitarnauti jūsų platuvo išvalymui.

Įdėkite 2 šaukštus kepimo sodos į gertuvę, užpildykite vandeniu ir palikite 1 valandai. Po to gerai praskalaukite plaktuvą su indu plovikliu.

Šią procedūrą taip pat gali tekti pakartoti 2 ar daugiau kartų, kad nemalonus kvapas dingtų visiškai.

Actas

actas

Bene kiekvienas iš mūsų namuose turi acto buteliuką tiesiog gulintį kažkur spintelės kampe. Atėjo laikas, kai jis gali padėti jums išspręsti kokteilių plaktuvo nemalonaus kvapo problemą.

Jei nerimaujate, kad po plovimo gertuvė turės ryškų acto kvapą – galite nusiraminti. Mes patys tai išbandėme ir nieko panašaus nenutiko.

Užpildykite indą (pakankamai didelį, kad tilptų gertuvė) verdančiu vandeniu. Įpilkite 1-2 puodelius acto, atsižvelgiant į vandens kiekį.

Išardykite plaktuvą ir sudėkite visas jo dalis į indą. Palikite 1-2 valandas. Po to gerai praskalaukite plaktuvą su indu plovikliu.

Protezų valymo tabletės

Dantų protezų valomosios tabletės

Pripažįstame, kad šis valymo būdas atrodo keistai. Mes apie tai perskaitėme mensjournal.com tinklalapyje ir jis  teigia, kad tai išties veikia!

Barboroje radome Dantų protezų valomųjų tablečių COREGA, 6 vnt. už mažiau nei vieną eurą.

Pripildykite gertuvę verdančiu vandeniu, įmeskite dantų protezavimo tabletę, gerai išplakite ir palikite bent 15 minučių pastovėti. Po to gerai praskalaukite plaktuvą su indu plovikliu.

Apibendrinimas

Tikimės, kad bent vienas iš pateiktų valymo metodų padėjo. Panaikino nemalonų sporto papildų kokteilių plaktuvo kvapą ir sutaupė laiką, kurį būtumėte sugaišę vykdami pirkti naują gertuvę.

Jei išbandėte bent du skirtingus aukščiau paminėtus valymo būdus ir jūsų gertuvė vistiek skleidžia nemalonų kvapą… Primygtinai prašome išmesti ją į šiukšliadėžę.

Kaip jums sekasi kovoti su nemaloniu kokteilių plaktuvo kvapu?

Palikti komentarą

įveskite savo komentarą!
čia įveskite savo vardą

Sekite Naujienas!

Sekite mus socialiniuose tinkluose ir pirmieji sužinosite apie naujausius įrašus mūsų portale. Arba prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gausite dar daugiau naudingų sportinių patarimų bei įžvalgų!

Susiję Įrašai